ULTIMA ONLINE KARAKTERLER

Ultima Online oyununda 3 farklı sınıf mevcuttur. Bunlar Mage karakterler, Warlock karakterler ve Warrior karakterlerdir.

Oyunda belki de oynamakta en zor olan ancak kullanımına alışıldığında en zevkli karakter tarzı Mage Karakterler‘dir.

Savaş becerileri ve ağır silahlar ile vuruşlarda büyük hasar veren Warrior Karakterler‘dir.

Şüphesiz Ultima Online oyuncularının oynamayı en sevdiği karakterler Warlock Karakterler‘dir. En çok tutulan sınıf olmakla birlikte büyücü sınıflardan aldığı özellikler sayesinde oyuncuya zevkli gelmektedir.

Savaşçı sınıfların yanında en çok sevilen tarzlardan biri de Animal Tamer Karakterler‘dir. Ultima Online dünyası üzerinde başıboş olan her türlü hayvanı, bineği tam ederek sahip edinmeye yarayan Animal Taming skili bu karakterlerdedir.

Bunların dışında oyun içerisinde her türlü role uygun Crafter Karakterler de mevcuttur. Örneğin; çiftçi, kasap, balıkçı, terzi…vs

Pur Mage Karakterler

Ultima Online oyununda belki de oynamakta en zor olan ancak kullanımına alışıldığında en zevkli karakter tarzı Mage karakterlerdir. Ultima Online Mage karakterler tamamen kendine has özel büyülere sahip olabilirler.

DEVAMI

Warlock Karakterler

Şüphesiz Ultima Online oyuncularının oynamayı en sevdiği karakterler Warlock karakterlerdir. En çok tututalan sınıf olmakla birlikte büyücü sınıflardan aldığı özellikler sayesinde oyuncuya zevkli gelmektedir.

DEVAMI

Warrior Karakterler

Warrior karakterler için en iyi yetenekleri sıralamak gerekirse; Anatomy ve Healing ile iyileşebilmesi, Parrying ile sağlam şekilde kalkan kullanabilmesi, Tactic ile taktik becerisini kullanabilmesi en önde gelen ve stabil yeteneklerdir.

DEVAMI

Animal Tamer Karakterler

Ultima Online Server map üzerinde başıbol bulunan NPC’ler dışındaki tüm hayvanları ehlilleştirmeye yarayan Animal Taming skili ile Animal Tamer karakterler oyunun vazgeçilmezleri arasındadır.

DEVAMI

Crafter Karakterler

Ultima Online gibi multi oyunculu bir oyun türünde dahi Role Play tarzını sevenlerin en çok tercih ettiği karakterlerden biridir Crafter’lar. Türkçe olarak söylemek gerekirse Zanaatkarlar, Ustalar’dır.

DEVAMI