Merhabalar ;

Bildiğiniz gibi pvp sunucuları son yıllarda artık monotonlaştı ve keyifsiz bir hale geldi. Biz Truva Pvp olarak bu düzeni yıkmaya Ultima Online camiasını arkamıza alarak yeniden canlandırmak için geliyoruz.

Adalet , hoşgörü ve keyif içerisinde bir oyun için kesinlikle Truva Pvp’de olmanız şart ! Saygılı yetkili kadromuz ile birlikte sizlere 7/24 destek vermek için sizinle beraber günleri sayıyoruz… Tamamen çözüm odaklı , oyuncu/yetkili arasında uyumlu bir şekilde yöneteceğimizin teminatını şimdiden veriyoruz.

Ultima Online’nin asıl öznesi olan player yani sizlerin görüşlerini her zaman önemseyerek bu yola beraber devam edeceğiz. Güvenli bir şekilde aklınızda şüphe kalmadan oynayabileceğiniz bir sunucu olacağız.

” Neden Truva Pvp’yi seçmeliyim ? ”

Güven ve keyif içerisinde bir oyun için kesinlikle bizi seçmelisiniz. Biz accountlarınızı özel bir şekilde yetkili kadrosunun bile ulaşamayacağı bir şekilde saklayacağız. Sunucularımızın ücreti 1.5 yıllık peşin olarak ödenmiştir. Biz sizlerle birlikte bu oyunu yıllar boyunca devam ettireceğiz.

Otomatik/Sürekli etkinliklerle sürekli dinamik bir oyun oynayacağız. Action Zone’yi canlandıracak her zaman önceliği actiona vererek sizlerin bu zevkten mahrum kalmamanızı sağlayacağız. Sürekli geliştirme ile sunucumuzu birlikte zirvelere çıkaracağız. Kısacası biz Ultima Online’nin gelmiş geçmiş en iyisi olacağız..!

Sunucu Bilgileri

Emulator Türü : 0.56B
Sunucu Türü : Player Versus Player
Connector Türü : Dronnector
Client Versiyon : 2x

[ NOT ] : Web sayfamız yapım aşamasındadır.Lütfen bu konuda anlayış gösteriniz.

Web Sitesi : http://truva.gen.tr/
Facebook Sayfası : https://www.facebook.com/TruvaUo

Sistemler

Gm Topuk Sistemi

Gm Topuk Sistemi tam otomatik şekilde çalışmaktadır. Safe alanına açılan gate ile yarışmaya katıabilirsiniz. Ultima Online’nin vazgeçilmez yarışması olan bu yarışmaya katılmak için yapman gereken Truva Pvp’ye girmektir.

Hazine Drop Npc

Destard’da onlarca bulunan bu npcleri keserek içlerinden çıkan Hazine’leri çözüp kendine kolaylıkla item kasabilirsin. Bu npcleri kesmesi kolay ve zevkli olacaktır.

Help Menüsü

Help menüsü sayesinde yetkililerden yardım isteyebilir , stuck çekebilir. Hakkımızda olan bazı bilgileri öğrenebilir. Etkinliklerin sonuçlarını görebilirsiniz. Aynı zaman sunucu uptime süresi de bu menüde yer almaktadır.

Kafa Sallandırma Sistemi

Bu sistem ile öldürdüğünüz kişilerin kafalarını sallandırabilir. Bu sayede fame kazanabilir ve Lord olabilirsiniz. Aynı zamanda sürpriz ödüllerde kazanabilirsiniz.

Kredi Puan Sistemi

Oyunda bulunduğunuz her dakika başına +3 kredi puanı kazanırsınız. Tabloda bulunan puanlara göre olan ödüllerden eğer krediniz yeterli ise faydalanabilirsiniz.

Yarı-Otomatik Pvp Sistemi

Yarı otomatik pvp sisteminde katılımlar safe alanından yapılmaktadır. Yetkililerin sizi alana atmasıyla birlikte çantalarınıza potion bagleriniz gelecektir. Pvpnizin sonlanması itibarıyla yetkililer tarafından alandan alınıp bir üst tura atlayacaksınız.

Red Scorpion Npc

Npc Destard Level 1 ‘de bulunmaktadır.Gate menüsündeki butonu kullanarak bölgesine gidebilirsiniz. Bu npc 2 saatte bir çıkmaktadır. İçerisinde bulunan değerli binek ve golemler sayesinde kendine action atacak malzeme çıkarabilirsin !

Unires Sistemi

Öldüğünüzde eğer etrafınızda Unicorn’unuz var ise korkmanıza gerek yok ! Çünkü [.unires] yazarak Unicorn’a tıkladığınızda sizi yeniden hayata döndürecektir..

Diğer Sistemler ;

Aile Sistemi
Guild Sistemi
Otomatik Quest Sistemi[br]
2vs2 Pvp Turnuvası
3vs3 Pvp Turnuvası
Kumbara Sistemi
Güvenlik Pin Sistemi
Duello Sistemi
Zar Turnuvası
Duello Sistemi

Bu yeni macerada sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Seviyeli eleştirilere her zaman açığız. Web sayfası hakkında yapılacak yorumlar hakkında yukarıda da söylediğim gibi yapım aşamasındadır. Maksimum 10 gün içerisinde profesyonel şekilde düzenlenecektir. İlerleyen vakitlerde ise mysql bağlantılarıda yapılmış olacaktır.

Truva Pvp