Sunucu Hakkında Bilgiler:

Emulator : Sphere
Version : 0.56b
Sunucu Açılışı: 30 Eylül 2018 – Pazar | Saat 22:30 | 
Script Altyapısı: Harm UO altyapısı, Sphere Community’den entegre ve Rota UO’nun özel kodlamaları.
Stat Cap: 225
Level Cap : 300
Client : 6x
UO Sürümü : ML
Üyelik : Free Acc

 

Rota PvP

Ultima Online’ın Rotası, artık sizin elinizde.

Sevgili ve değerli Ultima Online sakinleri ve sunucu sahipleri, her birinize saygılarımızı ve selamlarımızı ileterek, mevzu bahsi geçen sunucumuzun tanıtımına geçmek istiyoruz:

Daha önce başka bir kadroyla birlikte Level sunucusu tarzıyla açılış yapan ancak değişim talebi nedeniyle Level altyapılı sunucudan PvP altyapılı sunucuya geçiş yapılması karar verilen Rota UO, kabuk değiştirmeye karar verdi. 7 Şubat 2018 tarihinde, Rambo ve Brock işbirliği ile alınan bu karar, sunucunun başka bir kimlik kazanmasını sağladı.

Level türü bir sunucudan PvP türü bir sunucuya geçiş yapan Rota UO, rotasını ciddi bir şekilde değiştirerek, hem oyuncuların isteklerine kulak kabarttı hem de “derin çeşitlilik” ilkesiyle ilerleyerek kendisini sizlere takdim etti. Bu bağlamda Rota PvP, kendi içerisinde sadece oyuncuların birbirleriyle kapışmasını değil aynı zamanda başka tarz oyuncuların da oyun tarzını göz önünde bulundurarak; eğlence, emek, ticaret ve şans gibi diğer ilgi çekici faktörleri sistemine entegre etti.

Ultima Online denilen evrenin tek bir rotasının olmadığını biliyoruz. Buradan hareketle biz, Rota PvP olarak, kendimizi daima geliştirmeyi arzulayacağız ve istikrarımızı daima sürdürmeye çalışacağız. Bizler için daha önemli olan ilke ise verimlilik ilkesidir. Verimliliğimizi en üst seviyede tutma konusunda baş koyduğumuz bu yolda, dava arkadaşlarımız, yoldaşlarımız ve olmazsa olmazımız, siz değerli oyuncularsınız.

Bütün bu değerleri göz önünde bulundurarak, biz sizler için yola çıktık ve limanda bekleyen gemiye bindik. Dümeni size emanet ettik. Şimdi, Rota sizin elinizde. Elliden fazla sistemiyle, özgün etkinlikleriyle, hiçbir sunucuda olmayan gazetecilik aktivitesi ile, oyuncularına gözbebeği olarak bakan yönetimi ile var olan pesimist dünyayı değiştirmeye sizde var mısınız ?