Axe Ultima Online

Merhaba,
Değerli Ultima Online oyuncuları,

Axe Ultima online sunucusu olarak,
Standart Ultima Online zevki içeren özlem duyulan zevkli actionları günümüze daha donanımsal şekilde kurgulayıp sizler için çalışmalarımız tüm hızıyla tamamlamış bulunmaktayız.
Kısa süre içerisinde beta olarak sunucumuzu aktif ederek siz değerli oyuncuların hizmetine sunmanın heyecan ve gururunu taşımaktayız.

Gerek yaşımızın verdiği gerek zamanla kazanılmış olan tecrübe sonucunda yetkili staff kadromuz in-game içerisinde bizi tercih edecek siz değerli oyuncularımıza kendini beğenmişlik ve ego olmadan görevini yerine getirip sizlere zorluk çıkarmak yerine kolaylıklar sağlayarak uzun zamandır aradığınız macera ve heyecan dolu sosaria’nın kapılarını açmış bulunmaktayız.

Çalışmalarımıza uzun soluklu olduğunu belirtmek isterim. Sunucu üzerindeki çalışmamıza bir süre vermem gerekirse parça parça toplamda 9 ay gibi bir emek harcanarak her hangi bir sunucuda kolay göremeyeceğiniz sistemleri ve lbr binekler’i geliştirerek yeni bir soluk almanıza neden olacaktır. Denizler’de açılan yelkenler dönüş yolculuğunda “kara göründü” diye bağıran gemi tayfası bu kez “YENİ ZAFERLERE YELKEN AÇILIYOR” diye avaz avaz bağırıyor.

Sunucumuz gerekli kurumsallık projelerini yerine getirerek köklü Ultima Online dünyasına adımlarını en sağlam şekilde atmıştır.
İsmi gizli tutulan sponsor anlaşmamız sayesinde devletine vergisini ödeyen, gerekli faturalandırmaları yapmış ve her hangi bir sunucuya yapılacak saldırı durumunda gerekli mecralara başvuru yaparak yasal yollarla hakkını arayacaktır.

Açılış tarihi olarak 12 Nisan 18:00 tarihini ön görmüş bulunmaktayız.

Emulatör : Sphere 56b
Tür : Player Versus Player
Stat Cap : 300
Kayıt : Kayıt sistemi free olarak ayarlanmıştır.
Skill Cap : Üç farklı class seçimli
Önerilen Ultima Online Sürümü : Ultima Online Mondain’s Legeacy
Bağlantı Programı : Droconnector

Web Sitesi : www.axeuo.com