Merhaba değerli oyuncular;

Bazen keyifle oynadığımız bazen ise anılarımıza sığdırdığımız bu oyunu yeniden sizlere sunmak için tekrar kapılarımızı açacağız. Birlikte güzel vakit geçireceğimize eminim.

Şuan çalışmaları devam eden Alcor’u stabil, sade ve özenli bir şekilde sizlere sunacağız. Bu çalışma süresinde oyun-consol-tasarım denemelerimizde bizimle iletişime geçip katkı sağlayabilmeniz amacı ile discord kanalımızı oluştur. Bize discord üzerinden yazarak destek olabilir, düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Kayıt sistemi ve web site tasarımı üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir. Oyun stabilitesi şuan sağlanmış durumdadır. Sınıflar arası dengeler oturtulmuş, malzeme kullanımları ve yetenekler ayarlanmıştır.

Sizlere bu konularda tahmini bir açılış süresi şuan için veremiyorum. Fakat ortalama çalışmalarımızın bitme süresi Aralık ayı sonunu bulabileceğini öngörmekteyim.

Sizlere adil bir oyun sunacağımdan hiç bir şekilde kuşkunuz olmasın. Forumlar aktif olduğunda sistem tanıtımları yapılacak, oynamayı planlayan oyunculara göre bazı anketler yapılacaktır.