Merhaba herkese,

Çalışmaları büyük kısmını sonlandırmış bulunmaktayım. Erken bir açılış planlamamıştım aslında. Oyuncuların istekleri bu durumu biraz mecburi kıldı diyebilirim. Bu test aşamaları süresince düşünce ve fikirlerini paylaşarak, testlere katılarak Alcor’a destek olan tüm oyunculara teşekkür ederim. Öte yandan yazılımsal olarak daha çabuk çözümler üretmemi sağlayan başta Nefrelius, Mac-Fusion ve diğer dostlarıma ayrıca teşekkür ederim.

Sunucu dengelerinin ve sistemlerinin stabilitesi tamamen sağladığımı düşünmekteyim. Bu sürede farklı fikirler ortaya koyan kişiler muhakkak olacaktır, onları forumlara davet ediyorum. Oluşturulan bu düzende deneyimlerimizi tek tek ortaya serdik, umarım memnun kalırsınız.

Web sitesi konusuna değinmek istiyorum, forumu daha çok ön plana çıkarmak istedim. Dolayısı ile web sitesi tasarımının biraz arka planda kaldığını düşünüyorum. Sunucu oyunculara açıldığında web sitesi konusunda çalışmalar devam edecektir. İstatistik servisleri web sitesinde yerini alacak, görsel olarak daha etkili bir web tasarımı yapılacaktır.

Sorulacak tüm soruları, sistem tanıtımlarına forumda yer verdiğimi düşünüyorum. Eksik bulduğunuz ve olmasını istediğini bölümler ve konular var ise lütfen iletişime geçiniz.

Gelelim Alcor’un açılış tarihine 22.12.2019 (yarın) saat 12:00 ‘da sunucu oyunculara açılacaktır. Oyun kayıtları forum üzerinden yapılmaktadır. Kayıt esnasında bilgi güvenliği açısından başka sunucularda kullandığınız hesap bilgilerinizi kullanmayınız. Kayıt ve oyun bağlantısı ile ilgili sorun yaşarsanız forumdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Diğer tüm sorunlar ve çözümler için admin@alcoruo.com adresini kullanabilirsiniz. Genelde günlük kontrol eder ve cevap veririm.

Şimdiden herkese hayırlı uğurlu olsun, güzel bir proje ortaya çıktığını düşünüyorum. Emeği geçen herkese tekrardan teşekkür ediyorum açılışta görüşmeyi ümit ediyorum.

Hoşçakalın,

Joshep Saint’s