Bildirimler
Tümünü temizle

[Kapalı] Üyelik Sözleşmesi ve Ortak Kurallar


Yönetici Admin
Katılım : 4 sene önce
Gönderiler: 16
Topic starter  

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

Lütfen sitemizi kullanmadan evvel işbu Üyelik Şartlarını dikkatlice okuyunuz. 

Bu (UO Takip Forumları uotakip.com/forums) formuna üye olan ziyaretçilerin aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır:
Sitemizdeki internet sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar (‘Forum’) www.uotakip.com adresindeki projenin bir ürünüdür ve UO takip tarafından yönetilir. Sizler (‘Üye’) sitede, forumlarda ve oyun içinde sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız. 

İşbu sözleşme taraflara sözleşme konusu site ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar işbu sözleşmeyi kabul ettiklerinde bahsi geçen hak ve yükümlülükleri eksiksiz, doğru, zamanında, işbu sözleşmede talep edilen şartlar dâhilinde yerine getireceklerini beyan ederler.

1. SORUMLULUKLAR

a.UO Takip Forumları, sitede sunulan ürün ve hizmetler, içerikler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar. 

b.Üye, sitenin kullanımında altyapının tersine hack benzeri işlem yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde ve 3. kişiler nezdinde doğacak zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem başvurusu yapılacağını peşinen kabul eder.

 
c.Üye, UO Takip site ve forum sunucusu içindeki faaliyetlerinde, sitenin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda ‘UO Takip yetkilileri, bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir, yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.

d.Sitenin üyelerinin birbirleri veya üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır. Üyelikle ilgili verilerin gizliliği üyeye aittir. Kayıp ya da unutulmuş üyelik şifre işlemlerinde tek kurtarma yolu kayıt esnasında kullanılan mail adresine şifre sıfırlama talebidir. Bunun dışında hiçbir şekilde üyelik bilgileri geri verilmeyecektir.

2. FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

2.1. İşbu Forum'da yer alan ünvan, oyun sunucusu adı, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları UO Takip işleteni ve sahibi firmaya veya belirtilen ilgilisine ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu Forum'un ziyaret edilmesi veya bu Forum'daki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez.

2.2. Forum'da yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Forum'un bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

3. GİZLİLİK

3.1. UO Takip, site üzerinden üyelik işlemlerinde kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. kişilere açıklamayacaktır.

3.2. UO Takip, sadece tanıtım, reklam, kampanya, promosyon, duyuru vb. pazarlama faaliyetleri kapsamında üyelerin mail adreslerine ya da cep telefon numaralarına reklam mesajları gönderebilir. Üye istemediği takdirde UO Takip Yönetimi’ne listeden çıkarılması için başvurabilir.

3.3. Gizli Bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

4. KAYIT VE GÜVENLİK 

Kullanıcı, forum ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden ya da oyun içi hesaplarının zarar görmesinden UO Takip sorumlu tutulamaz.

5. ÖZEL ŞARTLAR

UO Takip Forumları uotakip.com/forums adresinde Üyelik Sistemi ile siteye ve forumlara üye olan üyeler; aşağıdaki özel maddeleri peşinen kabul etmiş sayılır:

UO Takip Forum sitesinde yapacağı yorumlarda gerek diğer üyelere gerekse Yönetime küfürlü mesaj göndermeyeceğini,

UO Takip Forum sitesinde yapacağı yorumlarda T.C. ve her türlü Resmi, Siyasi Kurum adına propaganda şeklinde yazı yazmayacağını,

UO Takip Forum sitesinde bulacağı hataları Yönetime bildireceğini,

Rakip sunucular dahil hiçbir konu ile ilgili hakaret, aşağılayıcı yazışma ve özel mesaj gönderme girişimlerinde bulunmayacağını,
Yukarıdaki maddelerden en az 1(bir) adedini icra ettiğinde UO Takip sitesi, UO Takip Forumları ve UO Takip proejeleri mecralarından uzaklaştırılacağını.

İş bu Üyelik Sözleşmesi 5 madde ve 5 özel şarttan oluşmuştur.

Ultima Online Oyuncu Takip Portalı
www.uotakip.com

Ultima Online Sunucu Hizmetleri


Paylaş: